MÜVEKKİLİMİZ GÜNEY AMERİKA PAZARINDA

Yurt dışı yatırımlarına devam eden ünlü giyim markası, 2023 yılına kadar global pazarda çok daha geniş bir alana sahip olmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ünlü hazır giyim markası ve Grup Ofis Marka Patent müvekkili LC WAIKIKI, Güney Amerika pazarına giren ilk Türk perakende markası olduğunu duyurdu. Marka, Peru ve Ekvador’da ilk mağazasını açtı.

LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük, bu gelişmeden dolayı mutlu olduklarını ve Türkiye için durmaksızın çalıştıklarını belirtti. ‘’Bu topraklardan bir dünya markası çıkarmak istiyoruz.’’ şeklinde konuşan Küçük, Güney Amerika’ya yapılan yatırımların yanında Afrika’ya da yatırımlar yapıldığını ifade etti.

Avrupa’nın İlklerinden Olacak

Ülke çapında yıllardır tanınan WAIKIKI, global pazarda etkisini artırmak üzere yatırımlar yapıyor. Firma, yaptığı yatırımlarla 2023 yılına kadar global pazarda daha da yaygınlaşmayı hedefliyor. Bu hamlesiyle 4. kıtaya adım atan marka, yakın bir gelecekte Avrupa’nın ilk 3 moda perakendecisinden biri olmayı hedefliyor.

Grup Ofis Marka Patent olarak markasını sınırlar ötesine taşıyan ve ürettiği değeri her geçen gün artıran müvekkilimizi tebrik ediyoruz.