Gürşen Sevinç

Kurucu, Onursal Başkan

KURUCUMUZUN MESAJI

Kurulduğu 1984 yılında ilk müvekkilimiz Seyran Gıda ile başlayan marka ve patent çalışmalarımıza her geçen gün yenilerini ekledik. Bugün ulusal ve uluslararası arenada 20.000’i aşkın müvekkil ile yolumuza devam ediyoruz. Şirketimizi mal ve hizmet markaları, patentler, faydalı modeller, tasarımlar, coğrafi işaretler gibi konuları içine alan sınai mülkiyet mevzuatının yürürlüğe girdiği ve Türk Patent ve Marka Kurumunun kurulduğu yıldan tam on yıl önce kurduk. Kurulduğumuz günden itibaren yeni bir işe atılmanın heyecanı ile zaman zaman ekonomik ve teknik hamleler yaptık, sağlam ve cesurane adımlarla ilerledik. Müvekkillerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Başladığımız her işi Grup Ofis'e yakışır bir takım çalışmasıyla güvenilir ekilde tamamladık. Çalışanlarımızla saygı ve sevgi içerisinde çalıştık. Mevzuata ve meslek ilkelerine bağlılığımız, adilane davranışımız, süratimiz ve müvekkillerimize verdiğimiz değer vesilesiyle yarattığımız dostlukla bugünlere kadar geldik, otuz dokuz yıl önce çizdiğimiz yolu, belirlediğimiz hedefi geride bıraktık. Şimdi yeni hedeflerimiz, yeni dostluklarımız için yol haritası çiziyoruz. Grup Ofis Marka Patent ekibine güvenen müvekkil dostlarımızla ve beraber yürüdüğümüz çalışanlarımızla gurur duyuyoruz.

Cenk Sevinç

Yönetim Kurulu Başkanı

GENEL MÜDÜRÜN MESAJI

‘’Bir işletmenin tüm mal varlığı bir afet sonucu yok olabilir. Ancak sahip olduğu sınai haklar, onun yeniden yapılanmasında büyük rol oynayacaktır.’’

Grup Ofis Marka Patent olarak 1984 yılında başladığımız yolculuğa, değerlerimize olan bağlılığımız ve çalışanlarımızla aramızdaki güçlü iletişim sayesinde ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz. 39 yıldır faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde vizyoner, yenilikçi yaklaşımımız ve dinamik kadromuzla hizmet veriyoruz. Sınai mülkiyet sektöründe öncü olmak, sektörde ilk olarak kabul edilen hamlelere imza atmak, ekip olarak yaptığımız işlerden gurur duymak ise her zaman en önemli motivasyon kaynaklarımız arasında yer alıyor.

Sınai mülkiyet haklarındaki ulusal ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek kendimizi devamlı olarak yeniliyor; müvekkillerimize proaktif çözümler sunmak için ekibimizin gelişimine dair durmaksızın çalışıyoruz. Aldığı her işi takım çalışmasıyla güvenilir şekilde tamamlayan, müvekkillerinin haklarını kapsamlı olarak koruyan şirketimizin başarısı, gelişen dünyaya paralel olarak artmaya devam ediyor.

Bir işletmenin tüm mal varlığı bir afet sonucu yok olabilir. Ancak sahip olduğu sınai haklar onun yeniden yapılanmasında büyük rol oynayacaktır. En kıymetli varlıklarını bize emanet eden kuruluşlara ve bizi bugünlere taşıyan takım arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Burcu GÖRÜCÜ

Genel Müdür Yardımcısı, GOSSIP Dergi Genel Yayın Yönetmeni

M. Kubilay GÜZEL

Genel Müdür Yardımcısı, Overseas Departman Yöneticisi

Gizem TEKE KARSLI

Partner, Patent Departmanı Yöneticisi

Mahmut DUMAN

Partner, Marmara Bölge Müdürü

Hüseyin CAN

Partner, Marmara Bölge Müdür Yardımcısı