GRUP OFİS PARTNERİ KEREM GÖKMEN WTR 1000 LİSTESİNDE

World Trademark Review (WTR), İngiltere merkezli Fikri Mülkiyet ve Marka Hukuku alanında online ve basılı yayın yapan alanının en iyi dergisi. WTR her sene en iyi IP & hukuk bürolarına ve sektör profesyonellerine ödül vermekte. Dünyanın önde gelen ticari marka uzmanlarını yayımlayan WTR 2022 listesini duyurdu. WTR 1000 isimli listede Grup Ofis Marka Patent Partneri ve Marka Vekili Kerem Gökmen de var.

WTR, dünyadaki fikri mülkiyet gelişmelerine dair içerik üreten ve raporlar yayımlayan bir dergi. Her sene yayımlanan WTR 1000 ise ticari markaları koruma, yönetme ve bu markalardan değer üretme potansiyeli yüksek olan, alanında en başarılı isimlerin yayımlandığı bir liste. Alanında uzman kişilerin seçilmesi için uzmanların sektördeki deneyimi, mevcudiyeti ve işinin tüm detaylarına hâkim olma durumu değerlendirilmekte. WTR aynı zamanda analiz sürecinde birçok kişiyle yüz yüze ya da dijital görüşmeler gerçekleştirmekte ve adayların sahadaki faaliyetini değerlendirmekte. Yapılan kapsamlı çalışmalar sonucunda belirlenen isimler WTR 1000 listesinde yer almaya hak kazanmakta.

2008 yılından beri sektördeki faaliyetine devam eden ve 2020 yılında Grup Ofis yönetim kadrosuna dahil olarak partner olan Marka Vekili Kerem Gökmen’in ismi de bu sene WTR 1000 listesinde yer aldı.

Ulusal ve uluslararası alanda deneyime sahip Marka Vekili Kerem Gökmen ile Grup Ofis Marka Patent markasını WTR 1000 listesinde görmekten mutluluk duyuyor ve takım arkadaşımızı tebrik ediyoruz.