GRUP OFİS MÜVEKKİLLERİ HER ÜLKEDE…

38 yıldır sınai mülkiyet danışmanlığı veren şirketimiz, müvekkillerini ulusalda olduğu gibi deniz aşırı ülkelerde de temsil etmeye devam ediyor.

Müvekkillerimiz için 193 ülkede marka ve tasarım tescili;150’yi aşkın ülkede ise patent tescil hizmeti veriyoruz. 

Güneydoğu Asya’da Avustralya ile Endonezya arasında yer alan Doğu Timor’da, Büyük Okyanus’ta bulunan ve dokuz adet mercan adasından oluşan Tuvalu’da ve Büyük Okyanus’ta Mikronezya ada öbeği içerisinde bulunan Kiribati’de bile marka tescil başvuruları yapıyoruz.

Uzman takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizin arkasında durma motivasyonumuzu dünyanın her yerinde sürdürüyoruz.

Marka, patent, tasarım gibi kıymetli varlıklarınızı uluslararası alanda koruma altına almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tescil aldığımız ve yaygın olarak bilinmeyen ülkelerden bazıları hakkında:

Doğu Timor Demokratik Cumhuriyeti- 14,609 km² yüz ölçümüne sahiptir. Güneydoğu Asya’da Avustralya ve Endonezya arasında yer alan bir ada devletidir.

Tuvalu – 26 km²’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. Büyük Okyanus’ta, dokuz mercan adasından oluşan Polinezya ülkesidir. İngiliz Milletler Cemiyeti’ne üyedir ve devlet başkanı olarak İngiltere kraliçesini kabul eder.

Kiribati Cumhuriyeti – 811 km² yüz ölçümüne sahiptir. Büyük Okyanus’ta Mikronezya ada grubu içerisinde, Büyük Okyanus’un orta kesiminde, takımadalardan oluşan bir ada ülkesidir.